Ten dnešní svět...

20. března 2011 v 22:07 | babley |  Mozek
Zdravím :)

Po hodně dlouhé době jsem se zase rozhodla napsat nějaký článek. Předem vás varuji, že nebude moc optimistický. Proč bych také měla bejt optimistická? Pusťte si zprávy, a bude vám to jasné. Vždycky, když na ně koukám, nebo na mě na netu vyskočí titulek dalšího článku zachycujícího dění v dnešním světě, tak se mi chce zvracet. Vážně. Přepadne mě pocit bezmoci, znechucení, cítím tlak na srdci a v žaludku mi začne bobtnat nějaká těžká hmota, která jakoby se drala ven. Většinou mi pak po tvářích tiše stékají slzy a vzrůstá ve mě vztek a nenávist. Proč proboha lidi páchají takový zlo?


Mozek mi to prostě nepobírá. Převrat v Tunisku, v Egyptě, zemětřesení v Japonsku. Teďka ta Libye, bombardování, ... Proč???? Neříkám, že se lidé v těch zemích měli/mají dobře, že to nechtělo/nechce změnu. Ale bylo/je opravdu nutné prolívání krve? Že oni se vždycky dostanou na nejvyšší posty ti největší *********, kdo tam ty zabedněný mozky chce? A proč jim to nikdy nedojde, co tam páchají? Asi bych jim chtěla vidět do hlavy, pokusit se alespoń trochu pochopit to jejich jednání. Ikdyž, může tohle normálně uvažující člověk pochopit? (Já vím,tady by se dalo sálodlouze polemizovat nad tím,co je vůbec normální.)

Vlastně ani nevím, proč se tady pouštím do politickýho uvažování, ale prostě mě to momentálně, mimo jiné, dost irituje. Jak se má pak člověk snažit srovnat si vlastní život, nalézt nějaké správné hodnoty, když všechno tohle vidí kolem sebe? Já konkrétně třeba vím, co je pro mě nejdůležitější, co je správné. Ale co všechny tyhle boje mohou způsobit na vás ostatních? A jak teprve zamávají se životy těch, kteří tam žijí? Samozřejmě, že s těmi, co je přežijí... (Nebýt cynická => zbláznit se z toho, že..)

Ještě by mě zajímalo, co si myslíte o té konspirační teorii o zemětřesení v Japonsku? (http://www.military.cz/usa/weapons/haarp/haarp.htm, http://navratdoreality.cz/?p=view&id=8221 ) Vyrazilo mi to dech, skoro jako ta (podle mě pravdivá) o 11. září 2001. Samo o sobě je to strašný, ještě kdyby měl být tohle fakt.. Dokážete si představit, co by to znamenalo, kdyby to někdo potvrdil? Já si to ani představovat nechci..

No nic, radši se s tímhle tématem rozloučím, trápit mě to sice bude dál, ale bohužel s tím nemůžu dělat vůbec nic. Každopádně doufám, že se alespoň trochu zamyslíte a napíšete mi sem svoje názory ;)

Dobrou noc, Vaše babley :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama