Září 2009

Sen a realita - část 2.

12. září 2009 v 17:46 Sen a realita
V řadě vedle sebe tam stáli Majka, Betyna, Adriana a ten kluk. Nerozeznala jsem přesně, kdo je kdo, všemu kolem dávalo tvary jenom měsíční světlo. Pátravě jsem se rozhlížela kolem.

"Uteč, no tak dělej! Utíkej!" Poznala jsem Majky hlas, volala na mě zoufale a zároveň vztekle. Pak se jí z hrdla vydral křik. V tom přede mnou stála malá osoba. Byla to ženská, měřila maximálně metr dvacet, v kulatém obličeji s velkýma očima se zračil výraz bláznovství. V pravačce svírala nůž, košili měla od něčeho postříkanou.


Sen a realita - část 1.

8. září 2009 v 21:46 Sen a realita
Předevčírem se mi zdál sen a moje fantazie po probuzení pracovala na plný obrátky..

Jela jsem se sestrou do Plzně. Jen tak jsme si vyrazily nakupovat a do kina. Seděly jsme v autobuse, pak vystoupily na Borech. Někam jsme šly, vášnivě o něčem debatovaly.

Byl večer, už se stmívalo. Nestíhaly jsme autobus domů, jel za 4 minuty a my jich potřebovaly k doběhnutí na zastávku minimálně deset. Najednou jsem uviděla Betynu, malou blondýnku ode mě ze třídy, jak jde směrem k nám a mává. Ale to už sestra volala taťkovi, ať pro nás přijede. Já se však domluvila s Betynou, že pojedu s ní a dalšíma holkama autem.