Březen 2009

Mlhy v ... - část šestá

25. března 2009 v 19:24 Mlhy v ...
Tak je tady pokráčko.. konečně mě políbila múza ;)


Víkend se zase strašně rychle přehoupl. v sobotu úklid a učení, v neděli nákupy, balení a návrat na intr. Fakt, že jsem se do toho blázince vracela v novém černém kabátku s páskem na bocích a vysokým límcem - předčasného vánočního dárku, mi na náladě moc nepřidal. Ani jeden den jsem se pořádně nevyspala a v polovině cesty jsem si vzpomněla na seminárku, která zůstala ležet v pokoji na stole. No co, Ell mi ji hned druhej den poslala mailem a škola přišla o trochu barvy v tiskárně. Pondělní a úterní večer jsme s holkama ztrávili v Boutu, Ema štěbetala na baru s Rolfem, Gizel nám vyprávěla o tom "úžasným frajerovi" z Thermálu - jedné z mnoha diskoték tady ve městě - a o snídani do postele. Zejtra bude brečet, že se na ni vykašlal jako všichni předtím. Celý hodiny jsem zírala do zdi a přemýšlela, kromě návštěvy mailu kvůli pitomý seminárce jsem ani nevkročila na internet. Co kdyby...

"Ty dvě + ta třetí"

19. března 2009 v 19:23 Mozek
Před chvilkou jsem pocítila zase tu nutkavou potřebu vypsat se, nebo si spíš urovnat myšlenky, takže tady máte jakousi úvahu, která by vám mohla trochu říct něco o mně. Zase to prosím berte trochu s rezervou, já těmhle stavům říkám "zatmění mozku", i když je to svým způsobem možná i "osvícení mozku".

Každý mě zná jako hodnou holku. Hodnou tichou holku, který nevyhledává konflikty, moc ne neprojevuje a dkyž se má rozhodnout mezi dvěma věcma, zásadně hledá nějakou střední cestlu. Jo, jsem taková. Většinou pasivní, flegmatická. Ale tak jako má každá mince dvě strany, má i moje "já" dvě tváře. A momentálně mi to příšerně leze na nervy!