Únor 2009

Mlhy v ... - část pátá

27. února 2009 v 17:58 Mlhy v ...
Znovu jsem si promnula oči, pár vteřin mi trvalo, než jsem se zvedla ze židle, musela jsem protáhnout ztuhlé končetiny. Pohled se mi obrátil na hodiny. Půl druhé, cože? Prošla jsem do kuchyně, do bosých nohou mě chladily dlaždice. Ticho v domě narušovalo akorát vrnění počítače, na pár vteřin se k němu přidal prod vody. Sklenici studené tekutiny jsem vypila naráz. Došla jsem si do pokoje pro mobil, zavřela jsem našim dveře do ložnice - mají tendence nechávat je otevřené, kdybychom náhodou v noci křičeli o pomoc.

Úvaha (1)

18. února 2009 v 18:35 Za to může chřipka!!
Jarní prázdniny.. Tolik plánů jsem na ně měla a nic! Místo toho ležim v posteli, paní chřipka se rozhodla vyzkoušet výdrž mojí imunity. Hm, chudák imutina to nezvládla a muj organismus dostává zabrat. A nejen on, ale mozek churaví. Nepřeberná nuda ležet celej den v posteli!


Mlhy v ... - část čtvrtá

18. února 2009 v 16:27 Mlhy v ...
Omlouvám se za zpoždění, plně mě zaměstnávala škola, sočka a podobný blbosti, takže pokráčko je tu s měsíčním zkluzem :( slibuju, že si na psaní udělam víc času ;) nebo se o to alespoň pokusim... Jo a ve finále mi trochu ujela ruka, tak je to možná trošku delší.. hezký čtení :)

Ještě chvíli jsme o článku diskutovali, vyměňovali si negativní názory na toho blbečka. Pak jsem naházela oblečení z tašky do koše na prádlo, vzala si z přihrádky v obýváku nějaký časopis a ignorujíc ségry žvásty na účet mojí lenosti jsem se odporoučela do koupelny. Napustila jsem si téměř plnou vanu a nasypala do ní sůl s vůní citrusů a zeleného čaje. Samozřejmě, že mi ruka ujela od předepsaných dvou-třech polévkových lžic.